Через довіру та надійність до

Новини

rss

30 | 012018 Кредитные союзы: перспективы развития
Мы прожили 2017 год в беспрецедентных для Украины экономических и политических условиях.
Он запомнится нам звеном в цепи лет испытаний, лет неоправданных надежд и, надеемся, небезосновательных надежд на позитивные сдвиги.
докладніше

23 | 042017 ФІНАНСОВА ЗВІТНІСТЬ КС "ХКВД" ЗА 2016 РІК
Кредитна Спілка «Харківська Каса Взаємодопомоги» повідомляє про проведення чергових загальних зборів членів кредитної спілки 27 травня 2017 року о 10.00 (початок реєстрації о 09.15) за адресою: м. Харків, площа Конституції, 1, 3-й під’їзд,2-й поверх (актовий зал).
докладніше


 

Головна » Розсилка

Що таке RSS підписка і чим онао зручна?

RSS - це формат, призначений для публікації новин на новинних і подібних ним сайтах, починаючи від таких ведучих новинних сайтів, як Wired, Slashdot, і кінчаючи вашими сайтами і мережевими щоденниками (weblog-ами).

«RSS-канал» або «RSS-потік» — це регулярно оновлюване зведення вмісту сайтів з посиланнями на повну версію цього вмісту. Підписавшись на канал певного сайту за допомогою програми для читання каналів, Ви отримуватимете зведення про новий зміст, опублікований на цьому сайті.

Це економить ваш час. Замість того, щоб заходити на кожен цікавий вам сайт і дивитися, чи не з'явилося чого нового, ви натискаєте кнопочку і відразу дізнаєтеся про те, які сайти з вашого списку оновилися. Натискаєте на назву сайту в списку і отримуєте його стрічку. Крім того, ви не витрачаєте час на звикання до зовнішнього вигляду сайту – всі стрічки показуються в одному стилі. І нарешті, ваша увага не захаращується рекламою.

Це економить ваш гарний настрій. Зайшовши на сайт і не виявивши там нічого нового, мимоволі відчуваєш, що дарма втратив час. Інша справа – побачити, що є оновлення, і проглянути їх, коли наступить зручний момент.

Це в корені міняє спосіб отримання потрібної інформації. Замість серфінгу або вивуджування потрібної інформації те, що вам потрібне, само приходить до вас.

Підписатися на наші новини 
Як користуватися RSS?

• Примочки до броузерам. Цей спосіб представляється найзручнішим. Якщо ви користуєтеся броузерамі Firefox або Mozilla, ніяка спеціальна програма не потрібна – просто ставите плагин і все. Який плагин вибрати? Можна вибрати Sage – він гранично простий.

Ще в цих броузерах можна робити «живі закладки» – течки, заголовки заміток в яких будуть самі оновлюватися. Є RSS-підписка і в Safari.

• Программи-агрегатори. Якщо ставити окрему програму, то можна спробувати Abilon (безкоштовний) або FeedDemon (платний). Підписка по електронній пошті. У Опері і в поштовій програмі Mozilla Thunderbird (чудовою ще і своїм самонавчальним антіспамерським фільтром) можна отримувати новини і замітки поштою в окремі теки.

• Сайти-агрегатори. Це, наприклад, Яндекс Стрічка, Kanban або Bloglines. Принцип дії той же, тільки все відбувається у вікні броузера на відповідному сайті.

Єдина умова користування RSS-каналом полягає в тому, що він повинен бути реалізований на сайті, який ви хочете додати в свою підписку. Проте все блоги і дуже багато новинних сайтів (наприклад, Яндекс. Новини) задовольняють цій вимозі.

ukr
 

Ми надаємо

послуги
головний офіс:

м. Харків, ст.м. "Південний вокзал",
вул.Благовіщенська, 38 д.
тел/факс: (057) 777-01-14, 777-01-25

Філії:

© 2008 Кредитна Спілка
«Харківська Касса Взаємодопомоги».